Práce Nabídka zaměstnání

Technický pracovník

P R O M O N T, a.s.

Chemická 2122, Ostrava

Detail firmy

Petra Holaňová
774 601 754

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 25 000,- až 30 000,- Kč

1. kontakt e-mailem: p.holanova@promont-as.cz

Náplň práce:
samostatná a nebo týmová práce na technickém úseku společnosti,
spolupráce na přípravě výroby
zpracovávání dokumentace,
základní cenové kalkulace a zpracování cenových nabídek,
komunikace napříč odděleními společnosti

Požadujeme:
Vzdělání SŠ, ideálně strojírenského směru
jazykové znalosti výhodou – AJ
praxe na obdobné pozici v oboru vítána
časová a pracovní flexibilita, samostatnost, aktivní přístup při řešení problémů,
důslednost a ochota učit se novým věcem,
základní orientace v technické dokumentaci,
znalost práce v SW, MS Office

Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, dovolená 25 dní, aj.