Práce Nabídka zaměstnání

Stavební dělník

Kateřina Góralíková
596 978 276

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 24 000,- Kč

1. kontakt telefonicky v době 8-15 hodin, e-mailem. Tel.: 596 978 276, e-mail: katerina.goralikova@strabag.com

Náplň práce:
- Práce v oboru inženýrského a dopravního stavitelství
- Manuální činnosti dle potřeb stavby
- Obsluha drobné mechanizace, popř. stavebních strojů
- Týmová spolupráce

Požadavky:
- pracovitost, samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita
- praxe v oboru výhodou
- ochota učit se novým věcem
- řidičský průkaz sk. B, C, E, T výhodou

Zaměstnanecké výhody: jistota stálé práce včetně pravidelně vyplácené mzdy, dobré mzdové podmínky, týden dovolené navíc

Místo výkonu práce: Polanecká 827/49, 721 08 Ostrava-Svinov + realizované stavby v působnosti provozní jednotky