Práce Nabídka zaměstnání

Správce webových stránek a e-shopu - OZP

Lada Křetinská
731 988 699
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 11 600,- až 11 600,- Kč

Vyhrazeno pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.
1. kontakt: Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku. Kontakt tel. 731 988 699 Po - Pá od 9:00 - 15:00 hod., na mail: nabor.ostrava@bohemiaplus.cz

Pro naši společnost hledáme: Správce webových stránek a e-shopu

Požadujeme :
- Osobu OZP
- Spolehlivost, trestní bezúhonnost
- Věk nad 18 let,
- Praxe podmínkou

Pracovní náplň :
- Správa a aktualizace webu a e-shopu
- Správa objednávek, databáze a sociálních sítí
- Vytváření firemních fotografii
- Vytváření popisů firemních produktů a kontrola textu
- Pracovní doba PO - PÁ

Nabízíme :
- práci v silné a stabilní společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- jedná se o hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru
- nástup možný ihned