Práce Nabídka zaměstnání

Speditér / Speditérka

Zuzana Pilná
735 755 934

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 22 000,- až 50 000,- Kč

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 735 755 934, e-mail: personalniodd@feetransport.cz

Na naši rozrůstající se pobočku hledáme nového kolegu na pozici speditéra dopravy. Nabízíme práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, která patří k jedním z největších firem v našem oboru.

Požadujeme:
- praxe v oblasti dopravy (výhodou)
- komunikativní znalost Anglického nebo Německého jazyka (výhodou)
- časovou flexibilitu, pečlivost, ochotu učit se novým věcem
- znalost práce na PC (Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
- komunikační, vyjadřovací schopnosti na výborné úrovni
- loajalitu a týmový přístup k práci

Náplň práce:
- komunikace se zákazníky a smluvními partnery
- zpracování cenových nabídek na konkrétní poptávky zákazníků
- zajišťování přeprav ( organizace a realizace zakázek spojených s přepravou zboží, sledování průběhu přepravy), komunikace se zákazníky, práce s pohledávkami
- samostatné řešení problémů spojených s přepravou - zpoždění, prostoje, vytěžování, poškození či ztráta zboží, nedodržení požadovaných podmínek přepravy, neuhrazení faktur

Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení - fixní plat + prémiový řád
- pravidelná školení, firemní akce, bonusy atd.
- navýšení dovolené za každý opracovaný rok
- 13. a 14. plat, stravenky, kartu Multisport

Rádi vám uděláme lákavou nabídku na míru podle vašich zkušeností a praxe.
- Jistotu práce na HPP, smlouva na dobu neučitou po 6 měsících. Nástup možný ihned
- Zázemí úspěšné, rostoucí společnosti
- Nadstandardní výdělky s řadou individuálních i týmových výkonnostních bonusů
- Možnosti kariérního růstu NA VEDOUCÍHO DISPEČINKU
- Příležitosti pro vzdělávání a profesní rozvoj
- Pravidelné zvyšování základní mzdy (každý odpracovaný rok)
- Individuální motivační příspěvky
- Velmi pohodlné a moderní pracovní prostředí
- Možnost Home Office
- Příspěvky na dovolenou
- Firemní akce, zájezdy, večírky

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ).