Práce Nabídka zaměstnání

Specialista

Liberty Ostrava a.s.,

Vratimovská 689, Ostrava

Detail firmy

Petra Herman
602 764 912

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Vyšší odborné

Nástupní plat 40 000,- Kč

33433 Odborní pracovníci organizace a řízení
ZamK
Kontakt: Kontakt osobně po předchozí domluvě, e-mailem petra.herman@libertysteelgroup.com, telefonicky Po-Pá 8-16 hod. na č. 602 764 912.

Náplň práce:
Plánování a příprava schůzí, tvorba zápisů z porad a jednání, zodpovědnost za zpracování dokumentů, podpora řízení strategických projektů společnosti, technické poradenství, komunikace s jednotlivými provozy, příprava technických podkladů pro jednání managementu, tlumočení z/do angličtiny, ruštiny a ukrajinštiny.

Požadovaný profil:
Výborná znalost anglického jazyka, českého jazyka, výborná znalost ukrajinského a ruského jazyka, znalost hutního prostředí, předchozí zkušenosti na obdobné pozici výhodou, zkušenosti s procesním inženýringem, min. vyšší odborné vzdělání.