Práce Nabídka zaměstnání

Social Media Specialist

Westlogic s.r.o., Ostrava

28. října 207, Ostrava

Rostislav Pernička

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 21 700,- až 36 200,- Kč

Místo výkonu práce: Ostrava
1. kontakt e-mailem.

Tohle je příležitost!

Jsi kreativní osoba s velkou fantazií a baví tě psát? Sleduješ dění na Facebooku, Instagramu a dalších "sockách"? Toužíme po lidech, kteří chtějí něco dokázat, nelimitují se ve svých snech a nebojí se výzev. Budeš to právě ty? Přidej se k nám do týmu! Digitální agentura Ollero hledá nového kolegu/novou kolegyni na pozici Social Media Specialist. Čeká tu na tebe tým skvělých kolegů, obří balík zkušeností, možnosti využití tvého talentu a naše chuť naslouchat tvým nápadům. Pojď dělat, co tě baví, a do práce budeš chodit s úsměvem.

Jaká bude náplň tvé práce?
- správa kampaní na sociálních sítích
- příprava komunikační strategie pro Facebook, Instagram, TikTok a další
- vytváření textů na sociální sítě
- kontrolování a péče o firemní profily klientů
- komunikace s klienty
- vzdělávání se v oblasti sociálních sítí

Co od tebe čekáme?
- vysokou míru pečlivosti
- kreativitu
- výbornou znalost češtiny po stránce gramatické i stylistické
- ochotu učit se
- umět komunikovat a pracovat v týmu
- sledování trendů
- spolehlivost a přizpůsobivost

A co za to?
- férová spolupráce
- skvělá parta lidí, které jen tak někde nenajdeš
- svůj čas si řídíš sám/sama
- příjemná práce v moderních kancelářích v historickém centru Ostravy
- trávíme spolu spoustu času i mimo ně - na party, sportovních akcích aj.
- pracujeme na tvé odbornosti, za tvůj postupný růst pak umíme dobře zaplatit
- odraz své práce někde, kde to má smysl a na co můžeš být hrdý/hrdá
- vhodné zázemí a plnou podporu při tvůrčí práci
- práce na HPP nebo živnostenský list
- home office v případě potřeby
- u nás si tě doslova rozmazlujeme - firemní akce, občerstvení v kanceláři zadarmo, výhody a bonusy od našich klientů
- výhody zázemí Google partnera