Práce Nabídka zaměstnání

Servisní technik zahradní techniky a ručního nářadí

Technické služby Ostrava-Jih, příspěvková organizace

Kpt. Vajdy 3202, Ostrava

Michaela Holubová

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 21 370,- Kč

Kontakt: Životopisy na e-mail: holubova@tsoj.cz
Vhodné i pro OZZ.

Hlavní náplň práce:
- servis a opravy zahradní techniky (sekačky, křivinořezy, pily apod.)
- drobné opravy a servis vozového parku

Požadujeme:
- minimální vzdělání vyučení v oboru strojního zaměření
- praxe s opravami drobných strojů a nářadí, automobilů
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, sk. E, T výhodou
- samostatnost, manuální zručnost, technické myšlení

Nabízíme:
-Pracovní doba 6.30-15.00 hodin
-Plat dle platové tabulky zaměstnanců veřejného sektoru (dle vzdělání a délky započitatelné praxe).
-25 dnů dovolené
-Příspěvek na stravování, benefity z FKSP-příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity.