Práce Nabídka zaměstnání

Řídící pracovník/ce v oblasti zásobování a nákupu

SUNGWOO HITECH s.r.o.

Na Rovince 895, Ostrava

Michaela Pavlíková
552 306 417

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 60 000,- Kč

13241 Řídící pracovníci v oblasti zásobování a nákupu
ZamK
V případě zájmu předem volat 552 306 417 a domluvit si schůzku nebo pište na e-mail: pavlikova.michaela@swhitech.cz

Náplň práce: Zodpovědnost za řízení a organizaci oddělení Řízení zásob. Monitoring a kontrola výrobních plánů, skladových zásob a příprava analýz. Reporting pro vedení společnosti.
Požadujeme: Korejský jazyk-C1 (každodenní komunikace s korejským vedením).
Nabízíme: Příspěvek na stravu, penzijní připojištění.