Práce Nabídka zaměstnání

Pracovník recepce (OZP)

Bohemia Marten Plus s.r.o., Arena - Vítkovice.cz

Ruská 3077, Ostrava

Jana Bůžková
722 364 328
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 100,- až 100,- Kč

OZP
Místo výkonu práce: Aréna Vítkovice cz, Ruská 3077/135, Ostrava - Vítkovice
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku.
Kontakt tel. 722 364 328 Po - Pá od 9.00 - 15. 00 hod., na mail: j.buzkova@bohemiaplus.cz

Požadujeme:
-Osobu OZP
-Spolehlivost, trestní bezúhonnost
-certifikát strážného - pokud nemáte, zajistíme
-Praxe výhodou, není podmínkou

Pracovní náplň:
- jedná se o dvousměnný provoz, 8 hodinová směna, od PO - Ne, ranní směna od 5.30 hod.13.30 hod, odpolední směna od 13.30 hod. - 21..30 hod.
- zajištění chodu recepce, vedení agendy , zapisování návštěv, vydávání klíčů,

Nabízíme:
- práci v silné a stabilní společnosti,
- odpovídající platové ohodnocení
- odměny
- jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru
- nástup možný ihned na HPP