Práce Nabídka zaměstnání

Ostraha prodejny Penny Market

BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s., Penny Market (Poruba)

Bedřicha Nikodema 360, Ostrava

Svatava Šašková
721 954 166
  • vztah

    Dohoda o provedení práce

  • směny

    Turnusové služby

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 17 000,- až 20 000,- Kč

Místo výkonu práce: Penny Market - B. Nikodema 360/1, Ostrava-Poruba
1. kontakt pouze e-mailem nebo telefonicky, nechodit na pobočku. Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Kontakt tel. 721 954 166 Po-Pá od 9.00 - 16.00 hod., na e-mail: nabor.centrum@bohemiamarten.cz

Náplň práce: pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku,dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost.

Požadujeme: dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost,věk od 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe výhodou, certifikát strážného. Možnost práce i na DPP.Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.

Nabízíme: práci v silné a stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, možnost záloh na mzdu. Nástup možný IHNED.