Práce Nabídka zaměstnání

Ostraha prodejny Lidl

BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. - LIDL (Plzeňská)

Plzeňská 3042, Ostrava

Lenka Hanušová
737 087 145
  • vztah

    Dohoda o provedení práce

  • směny

    Turnusové služby

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 18 000,- až 22 000,- Kč

1. kontakt telefonicky v Po-Pá 9:00 - 16:00 hod., tel. 737 087 145 Lenka Hanušová, nebo
na e-mail: nabor.centrum@bohemiamarten.cz. Nezapomeňte přiložit platné telef. číslo a svou e-mailovou adresu. Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo e-mailem.

Náplň práce: Pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku i osob, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost, max.12-ti hod. směny, turnus krátký a dlouhý týden.

Požadujeme: Dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost,
zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, věk nad 18 let, praxe a certifikát strážného výhodou - ne podmínkou.

Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP se zaručenou pravidelnou mzdou, pomoc při zajištění certifikátu strážného, k základní sazbě odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu. Nástup možný IHNED.

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ), OZP s invaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Místo výkonu práce: LIDL, Plzeňská 3042/383, Ostrava - Bělský Les