Práce Nabídka zaměstnání

Ostraha prodejny Lidl

BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. - LIDL (17. listopadu)

17. listopadu 6225, Ostrava

Božena Bilíková
737 087 145

  • směny

    Turnusové služby

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 18 000,- až 22 000,- Kč

Místo výkonu práce: Lidl, 17. listopadu 6225/74, Ostrava - Poruba
Kontakt: Telefonicky: Po-Pá 9.00 - 16.00 hod., 737 087 145 pí. Božena Bilíková
nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte
na e-mail: nabor.centrum@bohemiamarten.cz. - nezapomeňte přiložit platné tf. číslo a svou emailovou adresu.
Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo e-mailem.

Náplň práce:
Pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost. 10 - 12-ti hod. směny, turnus krátký a dlouhý týden.

Požadujeme:
Praxe v oboru a certifikát strážného výhodou - ne podmínkou, dobrou pracovní morálku, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy etiky - vstřícné a slušné vystupování.

Nabízíme:
Zajištění certifikátu strážného, nástup možný ihned, možnost práce na DPP - a to i dlouhodobě. K základní sazbě odměny za záchyty, možno čerpat zálohu na mzdu.

Pracovní doba: Po - So 09.00 - 21.00 hod., v Ne 0.8.00 - 20.00 hod.
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení pracovního poměru.
Vhodné také pro osoby s OZZ, ivaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.