Práce Nabídka zaměstnání

Ostraha lékárny Dr. Max

Svatava Šašková
721 954 166

  • směny

    Turnusové služby

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 125,- Kč

1. kontakt e-mailem, telefonicky. Pro informaci ohledně pracovního místa volat na uvedený telefon. NECHODIT NA POBOČKU! Tel. 721 954 166 v Po-Pá od 9:00 -16:00 hodin, e-mail: nabor.centrum@bohemiamarten.cz

Náplň práce: zajištění ostrahy a ochrany majetku,dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost

Požadujeme: dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost,věk min.18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe v oblasti Security, certifikát strážného výhodou

Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou v hotovosti či na účet s možností měsíční zálohy. Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Nástup možný IHNED.