Práce Nabídka zaměstnání

Oblastní manažer pro Moravskoslezský kraj

Bohemia Marten Plus s.r.o., Ostrava - Bartovice

Potoční 503, Ostrava

Jana Bůžková
722 364 328
  • vztah

    Dohoda o provedení práce

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 25 000,- až 30 000,- Kč

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku. Tel. 722 364 328 v Po - Pá od 9.00 - 15. 00 hodin, e-mail: j.buzkova@bohemiaplus.cz

Požadujeme:
- řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC,
- čistý RT, časovou flexibilitu
- odolnost vůči stresu
- věk nad 18 let
- skvělé organizační schopnosti - okamžitá reakce na řešení situace
- rozhodnost, odpovědnost a samostatnost
- praxe v security výhodou, certifikát strážného - pokud nemáte zajistíme

Náplň práce:
- odpovědnost za svěřenou oblast v Moravskoslezském kraji
- jedná se o obchodní řětězec Lidl
- řízení a kontrola zaměstnanců security, plánování směn
- komunikace s klientem
- komunikace a reporting vedení společnosti

Nabízíme:
- flexibilní pracovní doba
- k dispozici služební vozidlo, notebook, telefon
- práci v silné a stabilní společnosti
- odměny a bonusy za plnění cílů
- odpovídající platové ohodnocení
- jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení pracovního poměru
možnost práce i na DPP, nástup ihned

Vhodné i pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.