Práce Nabídka zaměstnání

Obchodní zástupci

Kateřina Křižáková

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 30 000,- až 40 000,- Kč

Do našeho týmu hledáme komunikativního člověka, který bude mít na starost vybrané značky hodinek a obchodní spolupráci s našimi dodavateli a velkoodběrateli. Těm bude věnovat odpovídající péči, rozvíjet s nimi vztahy (čtěte chodit na kafe), zlepšovat stávající obchodní podmínky a hledat nové příležitosti.

Pro práci obchodního zástupce u nás jsou potřeba hlavně tyto věci:
Praxe v obchodním světě - už máš zkušenosti s podobnou pracovní pozicí
Časová flexibilita, ochota cestovat a řidičský průkaz - minimálně 1x měsíčně budeš cestovat za našimi obchodními partnery po Česku a Slovensku.
Schopnost efektivní komunikace - budeš mít na starost tvorbu obsahu u konkrétních značek - např. popis, články a také školení kolegů z prodejny a péče o zákazníky.
Znalost anglického jazyka - většina informací o produktech je v anglickém jazyce.

Náplň tvé práce: Práce je různorodá a věříme, že tě bude bavit. Na starost budeš mít mimo jiné hlavně tyto dvě činnosti:
Tvorba obsahu přidělených značek - popis zboží, psaní článků, školení.
Obchodní spolupráce s dodavateli a velkoodběrateli.