Práce Nabídka zaměstnání

Manažer internetového obchodu s počítači a elektronikou

Svět Počítačů s.r.o., Ostrava

Sokolská třída 1263, Ostrava

Libor Brázdil
581 219 076

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 25 000,- až 35 000,- Kč

1. kontakt e-mailem: libor@brazdil.cz

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání, ideálně se zaměřením na IT
- Profesní zkušenost s fungováním e-shopu a e-commerce
- Znalost IT produktů a elektroniky
- Aktivní orientace v Google Analytics, Google Ads a Sklik
- Aktivní orientace v analytických nástrojích, problematice SEO, zbožových srovnávačích a on-line marketingu
- Aktivní orientace v nástrojích pro e-mailing
- Znalost práce s grafikou
- Znalost Asany
- Dobrou znalost ČJ a pravopisu (zejména v psaném projevu)
- Komunikativnost a dobré vyjadřovací schopnosti
- Analytické schopnosti, samostatnost, kreativitu a zodpovědnost
- Řidičský průkaz B
- Znalost AJ (B2) výhodou

Pracovní náplň:
- Správa a projektový rozvoj e-shopu
- Aktivní tvorba obchodních strategií
- Příprava a realizace on-line marketingových kampaní-
- Zpracování analýz, sledování a vyhodnocování návratnosti investic
- Vytváření popisů produktů a obsahu e-shopu
- Komunikace s programátory a marketingovou agenturou
- Komunikace s dodavateli

Zaměstnanecké výhody:
- Motivační systém odměňování, ohodnocení za plnění obratových a prodejních cílů
- Příspěvek na stravování 80 Kč/ den
- 5 týdnů dovolené
- Mobilní telefon s neomezeným tarifem i pro soukromé účely
- Notebook i pro soukromé účely
- Možnost občasné práce z domova
- Slevy na firemní výrobky a služby
- Vzdělávací kurzy a odborná školení
- Účast na akcích dodavatelů
- Občerstvení na pracovišti