Práce Nabídka zaměstnání

Kreativec & idea maker

Westlogic s.r.o., Ostrava

28. října 207, Ostrava

Detail firmy

Lucie Hurtečáková
602 783 199

  • min. vzdělání

    Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Nástupní plat 29 000,- až 30 400,- Kč

1. kontakt e-mailem, telefonicky. Tel.: 602 783 199, e-mail: career@westlogic.eu
NEVYDÁVAT DOPORUČENKY !

Jste kreativní, máte nápady a také zkušenosti v marketingu a už Vás nebaví pracovat pro desítky malých klientů, kteří nemusí vždy ocenit Vaši kvalitní práci? Chcete pracovat na velkých projektech? Hledáte nové výzvy a chcete se dále rozvíjet? Chcete se podílet na budování e-shopů v rychle rostoucí české investiční skupině, která působí v 5 evropských zemích? Do marketingového oddělení v Ostravě hledáme vhodné uchazeče na pozici Kreativec & idea maker. Staňte se součástí velké stabilní společnosti s ročním obratem přesahující stovky miliónů Kč.

Popis pozice
Kreativec & idea maker navrhuje podklady pro kreativní marketingové kampaně pro naše e-shopy a vytváří kalendář marketingových akcí pro celý rok. Zpracovává nápady, myšlenky a podklady pro bannery, textové reklamy, video reklamy, příspěvky a články v rámci jednotlivých marketingových kanálů jako jsou PPC kampaně, sociální sítě, YouTube, newslettery a články. marketingovým. Komunikuje s týmem marketingových odborníků a grafiků, kteří zajišťují zpracování všech myšlenek a nápadů do marketingových kampaní a kteří nastavují veškeré reklamní formáty. Vytváří, udržuje a dále rozvíjí kreativní marketingovou strategii pro jednotlivé e-shopy. Podílí se spolu s marketingovými odborníky na společném vyhodnocování marketingových kampaní.

Čemu se u nás budete věnovat?
- Nápady, nápady a zase nápady (idea making) využitelné v online marketingu
-Vytváření, udržování a rozvoj kreativní marketingové strategie pro e-shopy
- Tvorba kalendáře marketingových akcí
- Myšlenky, nápady a podklady pro marketingové akce
- Kreativní nápady a podklady pro jednotlivé marketingové kanály a pro reklamy (PPC kampaně, YouTube kampaně, obsah pro sociální sítě a reklamy na sociálních sítích, newslettery, články na blogu)
- Vymýšlení kreativního obsahu pro sociální sítě Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn a spolupráce s oddělením sociálních sítích
- Návrhy kreativ - budování značek neotřelým a zajímavým způsobem
- Spolupráce s týmem marketingových odborníků, kteří veškeré nápady a podklady využijí pro nastavení marketingových kampaní
- Podílet se na návrhu podkladů pro podporu prodeje a offline prodejní kanály a spolupracovat s grafiky (katalogy, krabice, brožury, letáky, poutače atd.)
Co od Vás očekáváme?
- 1 rok zkušeností v marketingu
- Kreativita a kreativní myšlení
- Idea making a originální nápady
- Cit pro marketing
- Cit pro grafiku a estetiku
- Schopnost tvořit
- Schopnost předávat své myšlenky ostatním
- Týmová práce
- Dotahovat věci
- Organizační schopnosti
- Spolehlivost, pečlivost

Proč do toho jít s námi?
- Zaměřujeme se na kvalitu, ne na kvantitu. U nás budete mít na starost pouze několik našich velkých projektů, kde můžete jít do hloubky
- Zázemí velké stabilní společnosti, která se zaměřuje na online marketing v 5 evropských zemích a dále expanduje. Roční obrat naší společnosti dosahuje stovek miliónů Kč a proto si můžeme dovolit nové nástroje, technologie a také adekvátně ocenit kvalitní práci lidí
- 25 dnů dovolené
- Stravenkový paušál v hodnotě 1 500 Kč
- Zaměstnanecké slevy
- Firemní notebook a další vybavení
- Velmi přátelský kolektiv a přátelské pracovní prostředí
- Důkladné zaškolení
- Možnost dále se vzdělávat v oboru
- Placené vzdělávací kurzy
- Rozvoj vlastního talentu
- Firemní a teambuildingové akce
- Možnost home office
- Káva na pracovišti zdarma

O naší společnosti Westlogic
Česká investiční skupina, která se zaměřuje na budování e-shopů v několika evropských zemích. Zaměřujeme se na hledání nových příležitostí, budování vlastních projektů a export. Investujeme do společností z různých oborů a odvětví. Působíme v 5 zemích a aktuální počet zaměstnanců převyšuje 100 lidí. Především klademe důraz na inovace a rádi přijímáme výzvy, které pomáhají posouvat naše limity.