https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Sokolovsk%C3%A1+731%2C+Nov%C3%BD+Ji%C4%8D%C3%ADn&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.5959538;18.0118963;Sokolovská 731/18, Nový Jičín 741 01, Česko Koordinátor/ka | Nabídka práce REGIONOSTRAVA.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Koordinátor/ka

Business Area s.r.o.

Sokolovská 731, Nový Jičín

Detail firmy

Pavel Jorpalidis

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 25 000,- až 30 000,- Kč

z: 25.01.2022 Výběrové řízení bude zájemcům upřesněno.
Požadujeme:
- ŘP sk. B (praxe min. 3 roky),
- znalost anglického jazyka,
- znalost práce na PC,
- samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, komunikativnost, organizační a řídící schopnosti, odolnost vůči stresu,
- aktivní přístup ke svěřeným úkolům
Náplň:
- vyhledávání a nábor nových zaměstnanců,
- obsazování zaměstnanců na jednotlivé pracovní pozice,
- komunikace se zaměstnanci,
- komunikace s personálními odděleními a mistry,
- tvorba inzerce
- praxe v oboru vítána,

Kontakt: Pavel Jorpalidis, zaslat životopis e-mailem: prace@businessarea.cz